Szybka realizacja zamówień: W naszym sklepie internetowym priorytetem jest szybka i sprawna obsługa zamówień. Staramy się wysyłać produkty w ciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia, aby zapewnić naszym klientom jak najszybszą dostawę.

Firma kurierska: Dostawy są realizowane za pomocą renomowanych firm kurierskich - DPD lub Inpost. Te firmy są liderami na rynku usług kurierskich, co gwarantuje nie tylko szybką, ale również bezpieczną dostawę zamówionych produktów.

Bezpieczeństwo przesyłek: Dbamy o bezpieczeństwo przesyłek, stosując odpowiednie opakowania chroniące produkty przed uszkodzeniem podczas transportu. Naszym celem jest dostarczenie zamówionych produktów w idealnym stanie.

Koszty dostawy: Informacje na temat kosztów dostawy są dostępne podczas procesu składania zamówienia. Staramy się utrzymać atrakcyjne warunki cenowe, jednocześnie zapewniając wysoką jakość obsługi logistycznej.

Dostawa międzynarodowa: W przypadku dostaw międzynarodowych, prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących czasu dostawy i kosztów przesyłki do konkretnego kraju.

Zwroty

W przypadku zwrotu zakupionych towarów należy poinformować sklep drogą mailową, wypełnienie formularza zwrotu oraz odesłanie produktu na wskazany adres.

 

Adres do wysyłki zwrotu:

POLMAR

Zabrzeż 368

33-390 Łącko

 


Dzięki tym staraniom pragniemy zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę logistyczną, gwarantującą szybkość, bezpieczeństwo i zadowolenie z dokonanych zakupów w naszym sklepie internetowym.

 


Do pobrania

Trwa ładowanie strony...